ÜST BANNER

Sanat Etkinlikleri Derneği’nde Selma Yağcı Güven Tazeledi

Okunma: 7254
Güncel 18 Mart 2021 20:49
Videoyu Aç Sanat Etkinlikleri Derneği’nde Selma Yağcı Güven Tazeledi
A
a

Pandemi nedeniyle geçtiğimiz yıl yapılamayan Sanat Etkinliği Derneği 8. Olağan Genel Kurul Toplantısı, 17 Mart 2021 Çarşamba saat: 12.00’de Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Çoğunluğun sağlandığı genel kurulda, Selma Yağcı güven tazeleyerek başkanlığa yeniden seçildi.

Divan heyeti seçiminin ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan Toplantıda, geçmiş dönem faaliyet raporları değerlendirildi. Selami Gedik’in divan başkanlığında, dernek üyelerinin oluşturduğu tek listeyle gidilen seçimde yönetim ve denetim kurulu üyeleri yeniden seçilerek güven tazeledi. 2021-2023 Dönemi Yönetim Kurulu: Selma Yağcı, Hülya Zehra Solmazer, Ahmet Yeşil, Dırahşan Bulut, Tuba Kaya, Ferda Er, Nuran Kurtuluş. Yönetim kurulu yedek üyeleri: Hafize Bilgenoğlu, Suphi Yılmaz, Faik Burakgazi, Serhat Servet Dövenci, Halil Delibaş, Faik Güçlü, Ziya Aykın. Denetim kurulu: Mehtap Aşut, Münire Aslan, Zeynep Banu Akman Bezek. Denetim kurulu yedek üyeleri: Tanyel Gündinç, Zümrüt Dilekoğlu, Necla Akbulut, isimlerinden oluştu.
MUMF ve Sanat Etkinliği Yönetim Kurulu Başkanı Selma Yağcı yaptığı açıklamada; “Pandemi nedeniyle tüm dünyanın acı çektiği şu günlerde, insanlığın yaralarını saracak biricik çarenin sanat olduğu bir kez daha anlaşıldı. Festivalsiz geçen 2020 yılının ardından, 2021’in halkımız ve tüm dünyaya, sağlık, barış, esenlik ve müzik dolu günler getirmesini diliyorum. Ülkemiz ve kentimiz için el ele, gönül gönüle birlikte olmaya devam edeceğiz” dedi. 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
hava durumu HAVA DURUMU
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat