ÜST BANNER

Mersin’de Yangın Ekipleri İş Başı Eğitimleri Başladı

Okunma: 7287
Eğitim 19 Mayıs 2021 20:14
Videoyu Aç Mersin’de Yangın Ekipleri İş Başı Eğitimleri Başladı
A
a

Mersin Orman Bölge Müdürlüğü 2021 yılı ilk ‘yangın ekibi işbaşı eğitimi’Tarsus Orman İşletme Müdürlüğünde başladı. Yangın işçileri ve yangın söndürme gönüllülerinin katılımıyla gerçekleşen tatbikatta ekipler, yangın sezonu öncesi güven verdi.

8 Orman İşletme Müdürlüğümüzde devam edecek olan tatbikata Mersin Orman Bölge Müdürü Kenan Akduman, Bölge Müdür Yardımcısı Beyhan Altıntaş, Orman Yangınları ile Mücadele Şube Müdürü Mehmet Alper, Tarsus Orman İşletme Müdürü Muhammet Köse, Öz Orman-İş Sendikası Mersin Şube Başkanı Halim Taşkın, müdür yardımcıları, orman işletme şefleri, teknik elemanlar,muhafaza memurları, işçiler ve gönüllüler katıldı.
Ormanların sahip olduğumuz en önemli zenginliğimiz olduğunu aktaran Bölge Müdürü Akduman “Yangın sezonu başlarken yapılan bu eğitimlerde eksikliklerimizi görerek ekiplerimizin yangın sezonu boyunca dinamik olmasını, başta iş güvenliği ve koruyucu malzeme kullanımı konusunda tüm personelimizin hassas davranmasını, yangınla mücadelede aklımıza ve sahip olduğumuz önemli tecrübemize dayanarak mücadele etmemizi tüm sezon boyunca sizlerden bekliyorum. İnşallah 2021 yılını en az yangın ve az hasarlı bir şekilde geçiririz” dedi.
İşbaşı eğitimleri tüm işletme müdürlüklerimizi kapsayacak şekilde devam edecek.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
hava durumu HAVA DURUMU
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat