ÜST BANNER

Kocamaz, Büyükşehirlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Oldu

Okunma: 7491
Siyaset 10 Kasım 2021 12:00
Videoyu Aç Kocamaz, Büyükşehirlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Oldu
A
a

Önceki dönem Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve İYİ Parti GİK Üyesi Burhanettin Kocamaz, Genel Başkan Meral Akşener tarafından Büyükşehirlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine atandı.

İYİ Parti Grup Toplantısının ardından partide yeni atamalar açıklandı. Önceki Dönem Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz da Genel Merkez düzeyinde görevlendirildi.
Genel İdare Kurulu Üyesi Burhanettin Kocamaz’ın Yerel Yönetimlerde Büyükşehirlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine atandığı bildirildi.
Atamayla ilgili açıklama yapan Kocamaz, “İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanı Sayın Metin Ergun Bey’in teklifi ve Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendi’nin olurları ile Yerel Yönetimlerde Büyükşehirlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine atanmış bulunuyorum. Şahsıma olan güvenlerinden dolayı Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendi’ye ve Yerel Yönetimler Başkanı Sayın Metin Ergun Beyefendi’ye teşekkür ediyorum. Rabbim mahcup etmesin. Her türlü provokasyon ve ayak oyunlarına rağmen Millet bizi çağırmaya devam ediyor. Bizler de Allah’ın izniyle Sayın Genel Başkanımızın öncülüğünde Milletimizle buluşmaya devam edecek ve hep birlikte başaracağız” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

sondakika SON DAKİKA
hava durumu HAVA DURUMU
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat