Son Dakika

Toplu Konut Projesinde Sona Doğru

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Kemalpaşa Mahallesi’nde inşa edilen Toplu Konutların tamamlanmasına yönelik seferberlik ilan etti.

Siyaset Hit: 7584 / Yorum: 0 / 12 Haziran 2020 19:52
Toplu Konut Projesinde Sona Doğru
-A +A

Başkan Bozdoğan, belediye ve şirket çalışanı tüm inşaat mühendisi ve teknikerlerin bulunduğu toplantıda son talimatlarını verip, Toplu Konut inşaatının bir an önce tamamlanması için düğmeye bastı.
Çok yakında gerekli iç dizayn ve peyzaj çalışmalarının tamamlanacağını belirten Bozdoğan, ‘’tapu’’, ‘’örnek daire’’ ve ‘’kura/çekiliş’’ yöntemlerine dair yetkililerden bilgi alarak, pandemi sürecinin ardından başlayan ‘’normalleşme’’ dönemiyle birlikte Tarsus Belediyesi’nin tüm teknik kadrolarında seferberlik ilan ederek çalışmalara hız verdi.
Belediyenin kontrolünde, İmar Limitet Şirketi’nin sorumluğunda yapımı süren Toplu Konutların, kaba inşaatlarının büyük ölçüde tamamlanmasıyla birlikte iç bölümlerinin büyük bir titizlikle yapımının devam ettiğini ifade eden Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan; “Bir süredir umutla evlerine kavuşmayı bekleyen vatandaşlarımızın bu beklentisine cevap vermek için özenli ve hızlı şekilde işleri tamamlayıp onların sevincine ortak olacağımız günü sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.
Kaliteden ödün vermeden, vatandaşların huzurlu mutlu ve güvenli bir şekilde yaşam sürebilecekleri, gönül rahatlığı ile kullanabilecekleri yaşam alanlarını oluşturmak için gün saydıklarını belirten Başkan Bozdoğan, ”Üretim gücümüzü eski hizmet yeni hizmet diye ayırmadan vatandaşlarımızın yararına olan makul projeleri devam ettirme yönünde kararlığımızdan ödün vermeden gecemizi gündüzümüze katarak özveriyle çalışıyoruz, vatandaşlarımız biraz daha sabırlı olsunlar kendilerine evlerinin anahtarlarını teslim edeceğimiz günler çok yakında” şeklinde konuştu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!