Son Dakika

TASİAD Başkan ve Yönetiminden Jandarma Komutanına “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Tarsus Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TASİAD) Başkanı Hamza Kara ve Yönetim Kurulu üyeleri, Tarsus Jandarma Komutanlığına atanan Yüzbaşı Ahmet Boyacıoğlu’na “hoş geldiniz” diyerek, “hayırlı olsun" ziyaretinde bulundu.

Genel Hit: 7345 / Yorum: 0 / 5 Ekim 2019 11:02
TASİAD Başkan ve Yönetiminden Jandarma Komutanına “Hayırlı Olsun” Ziyareti
-A +A

TASİAD Başkanı Hamza Kara ile Yönetim Kurulu üyeleri Veyis Avcı, Nil Özveren Aşkın, İlker Ovacıllı, İhsan Kocamaz ve Hakan Canan Can bir süre önce Tarsus Jandarma Komutanlığı görevine atanarak göreve başlayan Yüzbaşı Ahmet Boyacıoğlu’nu makamında ziyaret ederek, ‘Hayırlı olsun’ dileklerini iletip, yeni görevinde başarılar dilediler.
Jandarma Komutanı Boyacıoğlu’na, 54 vilayetten büyük olan Tarsus’un ekonomik yapısı ve tarihi hakkında bilgi veren TASİAD Başkanı Hamza Kara ve Yönetim Kurulu üyeleri, Tarsus’un hayatın her alanında kalkınıp gelişmesi için büyük bir sorumluluk anlayışı içinde hareket etmeye devam edeceklerini ifade etti.
Tarsus’un ekonomisinin yükselmesi, halkın refah düzeyinin artması için TASİAD Yönetimi ve üyeleri olarak çalışmaya devam ettiklerini  dile getiren Başkan Hamza Kara ve Yönetim Kurulu üyeleri, Tarsus geneli, kent sorunları ve çözüm önerileriyle ilgili konuları görüştüklerini kaydetti.
Jandarma Komutanı Ahmet Boyacıoğlu, kentin dinamik bir yapısının olduğunu vurgularken, şehrin güvenliğinin en üst düzeyde sağlanması için tüm kurum ve kuruluşların işbirliği içinde hareket etmesi gerektiğini ifade etti.
Jandarma Komutanı Boyacıoğlu, ziyaretlerinden dolayı TASİAD Başkan ve Yönetimine teşekkür ederek, Tarsus’un sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda canlanması için tüm kurumların işbirliğinin gerekliliğine dikkat çekti.

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!