Son Dakika

Tarsus Kebabı Tanıtım Günü Ankara’da Yapılıyor.

''13 EKİM 2019'' tarihinde, Ankara'da yapılacak olan''tarsus Kebabı Tanıtım Günü’’ Ankara Tarsuslular Derneği (TADER)’ in organizasyonu,Tarsus Belediyesi, Tarsus Kasaplar Odası ve Tarsus Kebapçılar, Lokantacılar ve Tatlıcılar Odası’nın işbirliği ile gerçekleşecek.

Genel Hit: 7377 / Yorum: 0 / 6 Ekim 2019 20:46
Tarsus Kebabı Tanıtım Günü Ankara’da Yapılıyor.
-A +A

Organizasyonu yürüten TADER Başkanı Semih Özsu yaptığı açıklamada; ‘’Tarsuslu olarak bizlerin bildiği, ancak yeteri kadar bilinmeyen Tarsus Kebabımızın tanıtımını güzel bir organizasyonla gerçekleştirme düşüncemizi, Tarsus Belediye Başkanımız.Dr.Haluk Bozdoğan’la paylaştık. Kendisinin bununçok iyi bir fikir olduğunu belirtmesi üzerine, çalışmalarımıza başlayarak,Tarsus Kasaplar Odası Başkanı Sn.Nail Uçak ve Tarsus Kebapçılar, Lokantacılar ve Tatlıcılar Odası Başkanı Sn.Ali Tavman’la görüşerek birlikte gerçekleştirme kararı aldık.
Elbette Tarsus denince, sayfalarca yemek çeşitlerimizi, lezzetlerimizi sıralayabiliriz. Geniş kapsamlı katılımın olacağı Lezzet Tanıtım Günümüze, Tarsus Kebabı’nın Tanıtımı ile başlıyoruz.Tarsus’umuza özel bulezzeti, “13 Ekim 2019 Pazar günü saat: 15:00’da Devlet Tiyatroları Sosyal Tesisler Lokali, Macunköy Mahallesi Adalararası Sokak No: 1 Yenimahalle/Ankara’’ adresinde,kebap severlerle buluşturacağız.Bu nefis lezzeti, müzik eşliğinde konuklarımıza ücretsiz ikram edeceğiz.
Önceki etkinliklerimizde olduğu gibi,bundan sonrada ‘’Tarsus İçin El Ele’’ sloganımız kapsamında, Tarsus’taki tüm kuruluşlarımız ve Stk’larla birlikte Tarsus’umuzu her yönüyle tanıtacak projeler ve etkinlikler yapmaya devam edeceğiz. İşbirliklerinden ve desteklerinden dolayı Tarsus Belediye Başkanımız Sn.Haluk Bozdoğan’a, Tarsus Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak ve Tarsus Kebapçılar, Lokantacılar ve Tatlıcılar Odası Başkanı Ali Tavman’a çok teşekkür ediyor, tüm hemşehrilerimizi bu güzel etkinliğimize davet ediyoruz’’dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!