Son Dakika

Silifke Baro Temsilciliğine Çocuk Kumbarası Konuldu

Mersin Barosu’nun hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, Silifke Baro Temsilciliğine ‘Çocuk Kumbarası’ konuldu. Çocuk kumbarasında toplanan kıyafet, kitap ve oyuncaklar ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılacak.

Genel Hit: 4550 / Yorum: 0 / 27 Ekim 2017 20:27
Silifke Baro Temsilciliğine Çocuk Kumbarası Konuldu
-A +A

Mersin Barosu Başkanı Ali Er, yaptığı açıklamada, çocuk kumbarasında toplanacak olan kıyafet, kitap ve oyuncakların, Mersin Barosu Silifke Temsilciliği aracılığıyla ihtiyaç sahibi çocuklara dağıtılacağını söyledi. Çocuk kumbarasına avukatların ve Silifkeli vatandaşların destek vermesini temenni eden Er, “Çocuk kumbarasının, kıyafet ihtiyacı olan, oyuncaktan mahrum olan ve kitap okuyamayan ihtiyaç sahibi çocuklara yararlı olacağını düşünüyoruz. Kitaplar raflarda tozlanması yerine kumbaramıza atılırsa, çocuklarımıza kitap okuma alışkanlığı kazandırmış oluruz. Ayrıca, çocuklarınıza almış olduğunuz ancak çocukların yaşının ilerlemesi nedeniyle kullanılmayan oyuncaklar kumbaramıza atılırsa, ihtiyaç sahibi çocukları oyuncak mahrumiyetinden kurtarmış olursunuz” dedi.
Mersin Barosu Silifke Temsilcisi Gürkan Dölek ise “Çocuk kumbarasına tüm Silifkeli vatandaşlarımızdan ve meslektaşlarımızdan destek bekliyoruz. Hiçbir çocuk istediği kıyafetten, kitaptan ve oyuncaktan mahrum kalmamalı. Çocuk sevindirmek, dünyanın en güzel mutluluğudur. Bu mutluluğu Silifke halkımızla ve meslektaşlarımızla birlikte yaşayalım” diye konuştu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!