Son Dakika

Selma Sayar Yeni Kitabıyla Mersin Kitap Fuarı’nda

Eğitimci yazar Selma Sayar, yepyeni kitabıyla CNR 4. Mersin Kitap Fuarı’nda okurlarıyla buluştu. Sayar, fuar süresince okurları için kitaplarını imzalıyor.

Kültür & Sanat Hit: 28756 / Yorum: 0 / 27 Kasım 2018 12:27
Selma Sayar Yeni Kitabıyla Mersin Kitap Fuarı’nda
-A +A

On gün önce piyasaya çıkan ‘Düşüyorum tut elimden’ adlı kitabıyla ilgili Mühür Kitaplığı standında “Elimden tutanların olmasını diliyorum. Ama henüz tutan yok” şeklindeki esprinin ardından açıklamalarda bulunan Selma Sayar, “Aslında düşüyorum ama bu ifade genel bir ifadeydi. Öykülerin içeriği ile çok birebir bağlantılı değil. Ama onları da çağrıştıracak bir bütün olarak düşündüm. O nedenle kitabıma böyle bir isim koydum” dedi.
Kitapta yer alan öykülerin gözlemleri ve yaşanmışlıklarının bir karışımı olduğunu da kaydeden Sayar, “Öykü dediğimiz şey hayatın bir minyatürüdür. Hem gözlemlerime dayanarak yazdıklarım var. Hem içimde yaşanmışlıklarım ve kurguladıklarım var. ‘Düşüyorum tut elimden’ hepsinin bir karışımı.
‘Düşüyorum tut elimden’ daha çok yeni bir kitap. Piyasaya çıkalı henüz 10 gün oldu. İlk fuarım CNR 4. Mersin Kitap Fuarı! Çok yeni bir kitap olduğu için henüz tanıtımını yapamadım. Bu fuar bu anlamda bir fırsat oldu. Önceki kitabım ‘Sırça Saray’ın Serçeleri’ ile birçok fuara katıldım. Bu kitabıma beklentimin de üzerinde gösterilen ilgiden çok memnun kaldım. Bu kitabımı da tanıtmak adına değişik fuarlara katılmak istiyorum. Dilerim bu kitabıma da okurların ilgisi o boyutta olur” şeklinde konuştu.
Özellikle öğrencilerin büyük ilgisiyle karşılaşan Eğitimci yazar Selma Sayar, 2 Aralık Pazar gününe kadar CNR 4. Mersin Kitap Fuarı’ndaki Mühür Kitaplığı standında okurlarına kitaplarını imzalamaya devam edecek.


Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!