Son Dakika

MTSO’dan İSO 500 Listesine Giren Mersinli Firmalara Kutlama Ziyareti

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetimi, Mersin’den İSO’nun Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu listesine giren 8 firmayı ziyaret ederek, başarılarından dolayı kutladı.

Ekonomi Hit: 8075 / Yorum: 0 / 26 Haziran 2019 20:53
MTSO’dan İSO 500 Listesine Giren Mersinli Firmalara Kutlama Ziyareti
-A +A

MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, Meclis Başkanı Hamit İzol, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Cem Bucuge, Yönetim Kurulu Üyesi Halil Kürek ve Başkan Danışmanları Orhan Çapan ile Cenk Cenkcimenoğlu, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu Listesi’nde yer alan Mersinli firmaları ziyaret etti. Mersin’den listeye girmeyi başaran 8 firmanın yöneticileriyle bir araya gelen MTSO Heyeti, firmaların çalışmaları hakkında bilgi aldı, fabrikaları gezerek üretimi yerinde inceledi, sorunlarını ve taleplerini dinledi. 
“Mersin, Gücünü Güçlü Firmalarından Alıyor” 
Ziyaretler sonrasında bir açıklama yapan MTSO Başkanı Kızıltan, gerçekleştirdikleri ziyaretlerle Mersin’in değerlerini ortaya çıkarmak, farkındalık oluşturmak istediklerini vurguladı. Mersin’in göründüğünden çok daha güçlü bir kent olduğunu dile getiren Kızıltan, “Bu gücünü de güçlü firmalarımızdan alıyor. Elde ettikleri başarılar tüm kente, tüm firmalarımıza moral oluyor. Bu nedenle biz de başarılı firmalarımızı ziyaret ederek onlara moral verip tebrik etmek istedik” dedi. 
MTSO olarak başarılı firmaların her zaman yanında bulunduklarını ve ellerinden gelen her türlü desteği vermeye hazır olduklarını kaydeden Kızıltan, “Mersin’i ve bizleri gururlandıran tüm firmalarımızı yürekten tebrik ediyoruz” diye konuştu. 
“Firmalarımızla Gurur Duyuyoruz” 
MTSO Meclis Başkanı İzol de “Mersin iş dünyası olarak listelere giren tüm firmalarımızı gönülden kutluyorum. İş verdiler, aş verdiler, ihracatla ülkemize zenginlik getirdiler, vergileriyle ülkemize katkıda bulundular. Hepsiyle gurur duyuyoruz” ifadelerini kullandı. 
Ticaretin geliştirilmesi, ihracatın artırılması noktasında karşılaşılan zorlukları el ele vererek aşabileceklerini belirten İzol, “Firmalarımızın başarısının artarak devam etmesini dilerim” dedi. 
Ziyaretlerden duydukları memnuniyetleri dile getiren firma yetkilileri ise onur duyduklarını dile getirerek, birlik ve beraberliğin, desteğin mevcut başarıları artıracağını söylediler. Paradan çok takdir edilmenin kendilerini mutlu ettiğini kaydeden firma yetkilileri, sanayicinin ihmal edildiği kentlerin gelişmesinin mümkün olmayacağını, bu nedenle sanayicinin yanında olan bir oda yönetimi görmeyi memnuniyetle karşıladıklarını vurguladılar. 

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!