Son Dakika

Mezitli Batı Havzası 2. Kademe Kanalizasyon Hatlarının Yapımında Sona Gelindi

Mersin Büyükşehir Belediyesi Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü, Mezitli İlçesi’nde devam eden Batı Havzası 2. kademe kanalizasyon hatları döşeme çalışmalarında sona yaklaştı.

Genel Hit: 7345 / Yorum: 0 / 30 Ekim 2019 20:05
Mezitli Batı Havzası 2. Kademe Kanalizasyon Hatlarının Yapımında Sona Gelindi
-A +A

Mezitli’nin kanalizasyon eksikliklerinin giderilmesi kapsamında ihale edilen ve yapımına devam edilen “Mersin İli Mezitli İlçesi Batı Havzası 2. Kademe Kanalizasyon Şebeke Hatları Yapım İşi” kapsamında Hürriyet, Deniz, Tece, Seymenli, İstiklal, Davultepe, 75. Yıl, Davultepe, Cumhuriyet ve Esenbağlar Mahalleleri’nde yaklaşık 29 km kanalizasyon şebeke hattı ile parsel bağlantı hatları yapımı tamamlandı. 
Kanalizasyon çalışmalarının tamamlanması ile Hürriyet, Deniz, Tece, Seymenli, İstiklal, Davultepe, 75. Yıl, Davultepe, Cumhuriyet Mahallelerinde eksik kalan yerler ile Esenbağlar Mahallesi’nin tamamında toplamda yaklaşık 33 km şebeke hattı ile şebeke hatlarına bağlı parsel bağlantı hatları 2019 yılı sonuna kadar tamamlanması planlanıyor. Çalışmaların tamamlanması ile birlikte Mezitli İlçesi Tece ve Davultepe bölgesinin kanalizasyon hatlarının  Mezitli Atıksu Arıtma Tesisi’ne bağlanmasıyla bölge sakinlerinin kanalizasyon şebeke sorununa kalıcı bir çözüm getirilecek.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!