Son Dakika

MEÜ Tıp Fakültesi Öğretim Elemanlarına Ödül

Mersin Üniversitesi (MEÜ) Tıp Fakültesi Tıbbi Genetik Anabilim Dalı, İç Hastalıkları Anabilim Dalı ve Gastroenteroloji Bilim Dalı öğretim üyelerinin posteri ödüllendirildi.

Eğitim Hit: 6427 / Yorum: 0 / 8 Mart 2018 22:07
MEÜ Tıp Fakültesi Öğretim Elemanlarına Ödül
-A +A

Tıp Fakültesi öğretim üyeleri Prof. Dr. Engin Altıntaş, Prof. Dr. Orhan Sezgin, Prof. Dr. Fehmi Ateş, Yrd. Doç. Dr. Osman Özdoğan, Yrd. Doç. Dr. Serkan Yaraş, Yrd. Doç. Dr. Zuhal Mert Altıntaş, Doç. Dr. Enver Üçbilek, Arş. Gör. Uzm. Dr. İbrahim Yılmaz ve Arş. Gör. Dr. Halil Çelik’in birlikte hazırladıkları poster, ‘Başkanın Seçtikleri’ oturumunda sunulmaya ve ödül almaya hak kazandı. Tedavi olmuş 'Hepatit C' hastalarında bile allta yatan genetik durumun hastalığın iyileşme ya da iyileşme olmaması ile ilişkisini gösteren bir çalışma yürüten öğretim üyeleri, ayrıca 75 bin Hindistan Rupisi kazandı.
14-18 Mart 2018 tarihleri arasında Hindistan’da yapılacak olan ‘27th Asian Pacific Association For The Study Of The Liver' (APASL) kongresi, dünyada karaciğer hastalıkları konusunda en büyük uluslararası kongrelerinden biri olma özelliği taşıyor.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!