Son Dakika

Mersin Yangın Sezonuna Hazır

Mersin Orman Bölge Müdürlüğü 2019 yılı orman ve açık alan yangınlarına müdahale eden yangın ekiplerinin, yangın organizasyonu, iş sağlığı ve güvenliği kişisel koruyucu donanımlarının kullanımı ile ilgili iş başı eğitimleri tüm işletme müdürlüklerimizde tamamlandı.

Genel Hit: 7350 / Yorum: 0 / 10 Mayıs 2019 18:42
Mersin Yangın Sezonuna Hazır
-A +A

OYM Şube Müdürü Mehmet Alper, orman işletme müdürlüklerindeki müdür, müdür yardımcısı, şefler, teknik elemanlar ve orman muhafaza memurlarının katıldığı eğitimleri Mersin Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz, Bölge Müdür Yardımcısı Durmuş Bilal Akkuş ve Öz Orman-iş Mersin Şube Başkanı Halim Taşkın ziyaret etti.
Mersin Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz ”Yangınla mücadelede iyi olmanın ön şartı hazırlıkların iyi yapılmasına bağlıdır. Bu kapsamda içinde bulunduğumuz süreci iyi değerlendirip hazırlıklarımızı yangın sezonundan önce tamamlamalıyız. Ekiplerimizin kişisel koruyucu donanımları, arozöz, su ikmal ve ilk müdahale araçlarımızın yangın aparatlarının kontrollerini yaptık. Tüm eksiklikleri gidererek yangın sezonuna hazır vaziyete getirdik” dedi.

Haberin Galerisi
Anahtar Kelimeler : Mersin Yangın Sezonuna Hazır,
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!