Son Dakika

Mersin GİAD Üyeleri, Üniversitesi Öğrencileriyle Bir Araya Geldi

Mersin Girişimci İş Adamları Derneği (GİAD) üyeleri, Mersin Üniversitesi Ekonomi Topluluğu öğrencileriyle bir araya geldi.

Eğitim Hit: 6239 / Yorum: 0 / 17 Şubat 2018 20:02
Mersin GİAD Üyeleri, Üniversitesi Öğrencileriyle Bir Araya Geldi
-A +A

Mersin Üniversitesi Ekonomi Topluluğu grubu, Mersin GİAD'ı ziyaret ederek üyeler ile istişarede bulundu. Mersin Üniversitesi Ekonomi Topluluğu ve Mersin GİAD arasında 17 Nisan'da gerçekleştirecek, Mersin'in önemli kuruluşlarının da içinde bulunacağı 'Ekonomi Zirvesi' protokolü imzalandı. Mersin GİAD üyelerinin deneyimlerinden faydalanmak adına sorular soran öğrenciler, girişimcilik ruhuna yönelik iş adamlarından öneriler aldılar.
Mersin GİAD Başkanı Mehmet Serkan İzol, gençlerin ülke adına büyük önem arz ettiğini belirterek, GİAD'ın kapılarının genç nesillere her zaman açık olduğunun altını çizdi. Öğrencilere, belirledikleri hedefte ilerleyerek çok çabalamaları gerektiğini söyleyen İzol, "Sizler bu ülkenin geleceğini oluşturacak ve ileriye taşıyacak en önemli neferlerisiniz. Planlı hareket ederek ürettiğiniz projelerin ve yatırımların her zaman takipçisi olmanız gerekiyor. Azimle çıktığınız yolda hiç kimse sizin önünüze geçemez, siz yeter ki o hedefe ulaşmak için elinizden gelenin fazlasını yapın. Mersin GİAD üyelerinin her biri ayrı bir girişimcilik ruhu taşıyor ve bu ruhu taşıyan herkes düşe kalka bu noktalara gelmiştir. O yüzden azim başarıya giden yolda elinizdeki tek güçtür' dedi.
Öğrenciler ile istişare sonrasında 17 Nisan'da Mersin'de gerçekleştirilecek, Mersin Üniversitesi Ekonomi Topluluğu ile Mersin'in önde gelen kuruluşlarının da içinde bulunduğu 'Ekonomi Zirvesi' protokolü imzalandı.

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!