Son Dakika

Mersin’de Servisçi Esnafına Akaryakıt ve Lastik İndirimi Protokolü

Mersin Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası, üyelerine akaryakıt ve lastikte yüzde 7 indirim sağlayan iki protokole imza atarken, öğrenci ve personel servis araçlarıyla ilgili yeni düzenlemelere uygun araç temini konusunda da bir firma ile fikir birliğine varıldı.

Genel Hit: 4960 / Yorum: 0 / 5 Ocak 2018 20:30
Mersin’de Servisçi Esnafına Akaryakıt ve Lastik İndirimi Protokolü
-A +A

Mersin Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası, üyelerine akaryakıt ve lastikte yüzde 7 indirim imkanı tanıyan iki protokole imza attı. Söz konusu protokolle tüm Türkiye’deki BP istasyonlarında geçerli olmak üzere odaya kayıtlı servisçilere bir yıllık pompa fiyatı üzeriden yüzde 7 oranında iskonto indirimi sağlandı. Araç tanıma sistemiyle servisçiler araçlarından inmeden yakıt ikmali yapabilecek, üzerinde nakit para ya da kredi kartı olmasa dahi bir ay süresince ücret ödemeden iskontolu akaryakıt alabilecek ve ödemeyi bir ay sonra yapabilecek.
İmza altına alınan başka bir protokol ile odaya kayıtlı üyelere Pirelli marka lastik alımlarında yüzde 7 indirim imkanı sağlanırken, yeni alınacak lastiklerin tüm sökme takma ve balans hizmetleri ilgili firma tarafından ücretsiz yapılacak. Protokolle ayrıca ıskontolu fiyat üzerinden kredi kartına peşin fiyatına taksit imkanı sağlandı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!