Son Dakika

Mersin Barosu’ndan ‘Uzlaştırmacı Eğitimi’

Mersin Barosu ile Hasan Kalyoncu Üniversitesi işbirliğinde, sertifikalı “Uzlaştırmacı Eğitimi” düzenleniyor.

Eğitim Hit: 4934 / Yorum: 0 / 18 Aralık 2017 23:03
Mersin Barosu’ndan ‘Uzlaştırmacı Eğitimi’
-A +A

Mersin merkezde 3 grupta 90 avukatın katılımıyla gerçekleştirilecek eğitim kapsamında, birinci ve ikinci grup eğitimleri başladı. İki grupta 30’ar avukatın yer aldığı eğitimler, Yrd. Doç. Dr. Mustafa Şimşek tarafından Mersin Barosu Eğitim Hizmetleri Merkezi’nde veriliyor. Eğitimi başarıyla tamamlayan avukatlara uzlaştırmacı sertifikası verilecek.
Anamur’da da 30 avukatın katılımıyla başlayan ve alanında uzman eğitimciler tarafından verilen uzlaştırmacı eğitimleri, ilçede görev yapan avukatlar tarafından ilgi gördü. Anamur’da eğitimlerini başarıyla tamamlayacak olan 30 avukata da sertifikaları düzenlenen törenle verilecek.
Mersin barosu Başkanı Ali Er, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, meslektaşlarının mesleki gelişimini sağlamanın baronun en önemli görevlerinden birisi olduğunu belirtti. Er, “Meslektaşlarımızın kendilerini sürekli yenileyebilmeleri için baromuzun imkanlarını en iyi şekilde sunuyoruz. Uzlaştırmacı eğitimlerimiz, Mersin merkez ve Anamur’da aynı anda başlamıştır. Baromuzun olanaklarından en uzak ilçemizde görev yapan meslektaşlarımızın da faydalanması için çabalıyoruz. Amacımız, baromuzun hizmet kalitesini her geçen gün daha da arttırarak, meslektaşlarımızın beklentilerine cevap veren bir baro olmak” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!