Son Dakika

Mersin Barosu İle Mersin Üniversitesi Arasında İşbirliği

Mersin Barosu ile Mersin Üniversitesi (MEÜ), eğitim çalışmaları yapmak ve üniversitenin sosyal imkanlarından avukatlar ile ailelerinin de yararlanabilmeleri için işbirliği yapacak.

Eğitim Hit: 4647 / Yorum: 0 / 28 Ekim 2017 11:46
Mersin Barosu İle Mersin Üniversitesi Arasında İşbirliği
-A +A

Mersin Barosu Başkanı Ali Er, Mersin Barosu ve Mersin Üniversitesi arasında eğitim ve sosyal faaliyetler alanlarında işbirliği yapmak üzere Rektör Yardımcısı Erol Yaşar ile bir araya geldi. MEÜ Rektörlük Binası Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıya, akademisyenler ile Mersin Barosu Kadın Hakları Merkezi ve Mersin Barosu Çocuk Hakları Merkezi üyesi avukatlar da katıldı.
Baro Başkanı Er, toplantıda yaptığı konuşmada, MEÜ ile eğitim çalışmaları yapmak ve üniversitenin sosyal imkanlarından Mersin Barosu’na kayıtlı avukatlar ile ailelerinin yararlanmaları için ortak çalışmalar başlattıklarını söyledi. Er, “Mersin Üniversitesi, eğitim kalitesi yüksek ve sosyal aktiviteler konusunda çok aktif bir eğitim kurumu. Kentimizde başarı çıtası yüksek, büyük projeleri hayata geçirmiş bir üniversiteye sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Meslektaşlarımızın ve ailelerinin, özellikle çocuklarının sosyal yönünün gelişimine katkı sağlayacak olan Mersin Üniversitesi’nin sosyal aktivitelerinden faydalanmalarını çok önemli buluyorum. Ayrıca üniversitede gençlerimizi bilinçlendirmek için de seminerler düzenlemek için adım attık. İlerleyen günlerde Mersin Üniversitesi ile birlikte çok faydalı projeleri hayata geçireceğiz” dedi.

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!