Son Dakika

Maestro/Vizyoner Group 19. Yılını Kutladı

2000 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Gündüz liderliğinde ilk şirketleri olan Maestro Danışmanlık A.Ş. ile faaliyetine başlayan Maestro/Vizyoner Group 19. yılını çalışanlarıyla birlikte Sarnıç Tesislerinde verdiği brunch ile kutladı.

Genel Hit: 12447 / Yorum: 0 / 16 Eylül 2018 19:46
Maestro/Vizyoner Group 19. Yılını Kutladı
-A +A

Maestro/Vizyoner Group Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Gündüz, geleneksel hale gelen buluşma vesilesiyle yaptığı konuşmada; “Türkiye gibi iktisadi riskleri yüksek olan bir ülkede işletme yaşamında 19.yılına ulaşmak çok kolay değildir. Bizim ilk şirketimiz olan Maestro; bölgede ve ülkemizde birçok çalışmada ilkleri başaran bir şirket olmuştur. Lojistik Master Planı ve Tarım Master Planı için Türkiye çapında alanının en iyisi uzmanlarla birer yılı aşan sürelerde yapılan çalışmalarla başarılı imzalar atılmıştır” dedi. 
Gündüz, Pazar ve Kamuoyu Araştırmaları yapan, KOSGEB için Sanayi Envanteri, Ulusal Turunçgil Konseyi (UTK) için Narenciye Teşvik Sistemi Analizi, Büyükşehir Belediyesi için Siyasal İletişim Danışmanlığını ve Anketleri gibi hizmetlere imza atan Maestro/Vizyoner Group’un diğer hizmetlerini ise şöyle açıkladı:
Yönetim Danışmanlığı;
“Bölgenin nitelikli (CMC belgeli)
Sertifikalı yönetim danışmanları kanalıyla hizmet, ticaret ve üretim sektörlerinde 200 e yakın firma ve kuruluşa genel yönetim danışmanlığı, insan kaynakları, KYS, belgelendirme hizmeti, devlet hibe ve destekleri konusunda proje yazma/yönetme vb konularda destekler vermiştir.”
Marka ve Patent;
“2003 yılında grup faaliyetleri kapsamına marka ve endüstriyel tasarım vekilliği hizmeti eklenmiş olup; bine yakın firmaya da hizmet sunulmuştur.
18 yıllık süre içerisinde Vizyoner YGM ve OLBA YGM şirketlerini de kurarak grup şirket sayımızı üçe ve gruptaki toplam personel/paydaş sayımızı da 32 ‘ye yükselttik.
Halen YGM şirketlerimiz kanalıyla da 14 Adet Gümrüklü Antrepoya Ticaret Bakanlığımızın verdiği yetkiye dayanarak Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirliği hizmeti sunulmaktadır.” 
Maestro kapsamında; Finansal Danışmanlık için  (konkordato süreç yönetimi dahil) uzman bir takım oluşturularak hizmet vermeye başlanıldığını da kaydeden Ferudun Gündüz, Kurumsal bir yapı kurduğumuz şirketlerimizde son 6 yılda 3 defa Mersin’de ilk 100 Kurumlar Vergisi Rekortmeni içinde yer almaktan da gurur duyuyoruz. Verdiğimiz mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri ve periyodik olarak yaptığımız Memnuniyet ölçüm anketleriyle çalışanlarımızın mutlu bir ortamda verimli olarak çalışmalarını sağlamak gayretindeyiz. İç müşterilerimiz olan çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak Dış Müşteri memnuniyetinin vazgeçilmez koşuludur. Çalışanlarımızın kişiliklerine ve emeklerine saygılı davranmak şarttır. Biz yıllardır bu prensipten vazgeçmedik. Faaliyetlerimizi büyütmemize katkı veren ekibimizin tüm üyelerine ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum” şeklindekonuştu.
Gündüz, faaliyetlerini objektif şekilde kamuoyu ile paylaşmalarına fırsat veren basın mensuplarına da teşekkür etti. Etkinlik toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!