Son Dakika

Koruma Kurulu Haziran Ayı Toplantısı Yapıldı

Mersin Cumhuriyet Başsavcılığı Koruma Kurulu Başkanlığı'nın 2018 yılı ikinci olağan toplantısı, Cumhuriyet Savcısı Necdet Yalçın Şen başkanlığında yapıldı.

Genel Hit: 6303 / Yorum: 0 / 23 Haziran 2018 11:34
Koruma Kurulu Haziran Ayı Toplantısı Yapıldı
-A +A

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleştirilen toplantıya, Cumhuriyet Savcısı Necdet Yalçın Şen'in yanı sıra, Denetimli Serbestlik Müdürü Taner Kocalar, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Gubaroğlu ile ilgili kurum temsilcileri katıldı. 
Koruma Kurulu Başkanı Necdet Yalçın Şen'in açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda, 2018 yılının ilk 6 ayındaki faaliyetler görüşüldü, ayrıca ikinci 6 aylık çalışmaların planlaması yapılarak onaylandı. Kurula başvurusu bulunan eski hükümlülerin iş kurma ve yardım talepleri de değerlendirilirken, denetimli serbestlik yükümlülerine yönelik uygulanan eğitim ve iyileştirme çalışmaları, meslek eğitim faaliyetleri ve maddi durumları yetersiz yükümlülere yönelik yapılan yardımlar ele alındı. 
Bunun yanında, Mersin Denetimli Serbestlik Müdürlüğünce halen uygulanmakta olan 'Yeni Hayat' projesi kapsamında gerçekleştirilen faaliyetler ve eski hükümlülerin istihdamının yapılacağı 'Bir Şans Ver' oto yıkama merkezi hakkında üyeler bilgilendirildi. 


Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!