Son Dakika

İLBANK Müdürü Akgüner ve Beraberindeki Heyet, MESKİ’yi Ziyaret Etti

Mersin Büyükşehir Belediyesi Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürü Alaeddin Alkaç’ı İLBANK A.Ş. Adana Bölge Müdürü Muzaffer Akgüner başkanlığındaki heyet ziyaret etti. Konuk heyet; MESKİ’nin hizmetlerine ilişkin bilgi alışverişinde bulundu.

Genel Hit: 7319 / Yorum: 0 / 18 Kasım 2019 22:04
İLBANK Müdürü Akgüner ve Beraberindeki Heyet, MESKİ’yi Ziyaret Etti
-A +A

MESKİ Genel Müdürü Alaeddin Alkaç’ın makamında gerçekleşen ziyarette, karşılıklı olarak MESKİ ve İLBANK’ın çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaret sırasında Alkaç, “Bölge Müdürümüz’e ve değerli heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet sunmak için çalışmalar yapıyoruz. Mersinimize ve memleketimize güzel işler yapmanın gayreti içindeyiz” dedi.
Daha sonra MESKİ Genel Müdürlüğü İdari Hizmet Binası Toplantı Salonu’nda Genel Müdür Alaeddin Alkaç öncülüğünde MESKİ’nin yaptığı işlerin özetini gösteren bir sunum yapıldı. MESKİ faaliyetlerinin yanı sıra Mersin genelinde müşterek yürütülen yatırımlara yönelik fikir alışverişinde bulunulan toplantıda, ortak sorunlar masaya yatırılarak, çözüm önerileri ve fikirler paylaşıldı.
Heyet, ziyaret kapsamında MESKİ yöneticileri ile ortak tecrübe, birimler arası karşılıklı fikir alışverişi ve yeni dönemdeki yatırımlar, proje, planlama, mali destek (hibe kredisi) konusunda paylaşımlarda bulundu.
İLBANK heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren ve kurumlar arası koordinasyonun öneminden bahseden MESKİ Genel Müdürü Alaeddin Alkaç, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in vizyonuyla çalışmalarına artan tempoyla devam ettiklerini ifade etti. Alkaç, “Kısa bir süre önce göreve başlamış olmamla birlikte ilgili daire başkanlıklarımız ve şube müdürlüklerimizle Mersinimiz’in alt yapısına ilişkin durum değerlendirmesinde bulunarak, yol haritamızı belirledik. Çalışma stratejimizi ve finansman yönetim planımızı oluşturduk. Vatandaşımızın kesintisiz içme suyuna ulaşması, kanalizasyon ve yağmur suyunun tahliyesi için önemli yatırımlar gerçekleştirmemiz gerek. Plan ve programlar dahilinde çalışmalarımız devam edecek. İçme suyu ve alt yapı problemi yaşayan hiçbir mahalle bırakmak istemiyoruz. Çalışma arkadaşlarımızla birlikte şehrimiz için büyük projeleri hayata geçireceğiz” dedi.
İLBANK A.Ş. Bölge Müdürü Muzaffer Akgüner, MESKİ Genel Müdürü ve MESKİ bürokratları ile yaptıkları görüşmenin Mersin adına çok faydalı geçtiğini belirterek, “Program kapsamında Mersin Büyükşehir Belediyesi MESKİ Genel Müdürlüğü’nün konuğuyuz. Sayın Genel Müdürümüz Alaeddin Alkaç’ın şahsında bize gösterilen konukseverlik nedeniyle kurumum adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!