Son Dakika

İHA Bölge Müdürü Kulak’tan Vali Su’ya Ziyaret

İhlas Haber Ajansı (İHA) Adana Bölge Müdürü Adnan Kulak, Mersin Valisi Ali İhsan Su’yu ziyaret ederek, ajansın çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Genel Hit: 4662 / Yorum: 0 / 16 Kasım 2017 18:24
İHA Bölge Müdürü Kulak’tan Vali Su’ya Ziyaret
-A +A

Sahil Valilik makamında gerçekleşen ziyarette, Bölge Müdürü Kulak’a İHA Mersin Temsilcisi Hüseyin Kar ve muhabir Kıymet Gökçe de eşlik etti. Ziyarette, İHA’nın çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Kulak, Adana Bölge Müdürlüğü’nün Adana, Mersin, Hatay, Osmaniye ve Kahramanmaraş illerinden sorumlu olduğunu söyledi. Bu illerde haber üreterek kamuoyunu bilgilendirdiklerini belirten Kulak, İHA’nın son yıllarda yaptığı atılımla tüm teknolojik olanakları bünyesinde barındırdığını, Türkiye genelinde 50 ilde canlı yayın olanakları bulunduğunu anlattı. İHA’nın, yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası alanda büyük bir haber ağı olduğu bilgisini veren Kulak, ürettikleri haberlerle halkın sesi olmaya da devam ettiklerini vurguladı. Özellikle Adana, Mersin ve sınır kenti Hatay’ın kozmopolit yapıları ve stratejik önemleriyle çok hareketli kentler olduğunu ifade eden Kulak, Türkiye’nin gündeminde bu üç kentten çıkan haberlerin payının da oldukça büyük olduğunun altını çizdi.
Vali Su ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Bölge Müdürü Kulak ve ekibine başarılar diledi. İHA’nın çalışmalarını takip ettiğini belirten Su, ajansın çalışmalarının halkın haberdar olması anlamında önemli bir yere sahip olduğunu vurguladı. Vali Su, haber ajanslarının rahat çalışabilmeleri için gerekli desteği verdiğini ve vermeye de devam edeceğini sözlerine ekledi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!