Son Dakika

Hangi İşi Yapıyorsanız Yapın, O İşi İyi Yapın!

Mersin Orman Bölge Müdürü Kenan Akduman 8 orman işletme müdürü, fidanlık müdürü ve şube müdürleriyle Gülnar Orman İşletme Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen toplantıda bir araya geldi.

Genel Hit: 7866 / Yorum: 0 / 8 Temmuz 2020 14:13
Hangi İşi Yapıyorsanız Yapın, O İşi İyi Yapın!
-A +A

Toplantıya Mersin Orman Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Fulin, şube müdürleri, orman işletme müdürleri ve fidanlık müdürü katıldılar.
Bölge Müdürü Akduman açılış konuşmasında “2020 yılının ilk 6 ay değerlendirme toplantısının ülkemiz, milletimiz ve kurumumuz için hayırlara vesile olmasını dilerim. İşletme Müdürlerimizden isteğim adaletli, hoşgörülü, güler yüzlü olmaları, iş disiplinine uygun hareket etmeleri ve bizlere emanet edilen kamu kaynaklarını tasarruf tedbirlerine uygun şekilde yönetmeleridir. Halkımıza hizmet noktasında daha çok çalışıp üretmeliyiz.
Kurum çalışanları olarak sorumlu davranmak ve kurumsal hareket etmek zorundayız. Kurum geleneklerine uyalım, uymayanları uyaralım, ölçülü olalım, birbirimize değer verelim. Tamim ve tebliğe uyup,işlerimizi mutlaka nitelikli yapalım. Çok iyi potansiyelimiz var, biraz daha gayret edersek daha iyisini yapabiliriz.
Yaptığımız işi önce kendimiz beğenip, programlarımızı yılın son çeyreğine bırakmadan, Tarım ve Orman Bakanlığımız ve Orman Genel Müdürlüğümüz politikalarına yakışır şekilde kaliteden ödün vermeme, kontrolü elden bırakmama konusunda hassas davranacağınızı biliyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.
Şube ve işletme müdürlerinin, 2020 yılının ilk 6 ayının program ve gerçekleşmelerini sunum eşliğinde anlattılar. Ardından şube ve işletmelerin sorunları ve çözüm önerileri karşılıklı olarak görüşüldü.
Bölge Müdürü Akduman, çalışmalarda emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür etti.

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!