Son Dakika

Güneş, Başarılı Atıcıları Plaketle Ödüllendirdi

Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş, Mersin’de düzenlenen Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonası’nda dereceye giren başarılı sporcuları kutlayarak, plaketle ödüllendirdi.

Spor Hit: 4820 / Yorum: 0 / 21 Aralık 2017 20:25
Güneş, Başarılı Atıcıları Plaketle Ödüllendirdi
-A +A

İl Müdürü Güneş, Erdemli Atış Poligonunda gerçekleştirilen şampiyonada dereceye giren Mersinli atıcıları makamında kabul etti. Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Mersin İl Temsilcisi Ahmet Kılınç’ın da eşlik ettiği başarılı sporcularla sohbet eden Güneş, Mersin’in, atıcılık branşında başarı çıtası yüksek bir kent olduğunu vurguladı. Güneş, “Atıcılık çalışma sistemiyle disipliniyle kendine özgü bir spor dalıdır. Disiplin, başarının en önemli unsurlarından biridir. Bu nedenle Atıcılık Mersin’de başarılı branşlarımızın arasında üst seviyelerde yer almaktadır. Mersin ve ilçelerinde hayli başarılı atıcılar bulunuyor. Tüm hedefimiz atıcılık sporunu ilimizde yaygınlaştırarak, bu kapsamda Türkiye birinciliklerine kentimizden başarılı sporcuları göndererek onların başarılarıyla gurur duymaktır. İlimizi başarıyla temsil eden sporcularımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Güneş, daha sonra başarılarından dolayı sporcuları kutlayarak plaket verdi.
Mersin'in ev sahipliğinde 8-12 Kasım 2017 tarihlerinde Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından gerçekleştirilen Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonası'nda, 10 M Havalı Tabanca büyük erkeklerde Yusuf Dikeç birinci, genç erkeklerde Gökhan Banar üçüncü, yıldız erkeklerde Alp Eren Erdur birinci, minik erkeklerde Ali Ayberk Öztürk birinci, minik bayanlarda Nisa Büşra Mingil de ikinci olmuştu. Ayrıca Yusuf Dikeç, Gökhan Banar ve Cihan Tunç, 10 M Havalı Tabanca büyük erkeklerde takım olarak birinci olurken, Ahmet Cırık, Enes Buğra Yayla ve Hasan Özen de 10 M Havalı Tüfek genç erkeklerde takım olarak ikincilik elde etmişti.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

2014 Yerel Seçimlerinde Usulsüzlük Olduğunu Düşünüyormusunuz ?

2014 Yerel Seçimlerinde Usulsüzlük Olduğunu Düşünüyormusunuz ?

  • Evet : 729 Oy (%27)

  • Hayır : 623 Oy (%23)

  • Kararsızım : 635 Oy (%24)

  • İlgilenmiyorum : 671 Oy (%25)

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!