Son Dakika

Genç Mühendislere Uygulamalı Eğitim

Mersin Orman Bölge Müdürlüğünde, Danışmanlık Hizmet Alımı yöntemiyle çeşitli ormancılık faaliyetlerinde çalıştırılan ve 2019 Yılı Sözleşmeli Personel (Orman Mühendisi) Alımı İçin Sözlü ve Uygulamalı Sınava Katılacak genç mühendislere arazide teorik ve uygulamalı eğitim verildi.

Eğitim Hit: 7575 / Yorum: 0 / 19 Ekim 2019 09:10
Genç Mühendislere Uygulamalı Eğitim
-A +A

Kuyuluk Orman Deposu ve üretim sahasında yapılan eğitime Mersin Orman Bölge Müdürü Kenan Akduman, Orman Yangınlarıyla Mücadele Şube Müdürü Mehmet Alper, Makine ve İkmal Şube Müdürü Mehmet Tosun, İşletme-Pazarlama Şube Müdürü Ali Dinçer ve Silvikültür Şube Müdürü Dr. Hakan Keleş, Mersin Orman İşletme Müdürü Hüseyin Çakıcıoğlu, Şube Mühendisleri Ahmet Rufai Yılmaz, Ömer Türkleş ve Haydar Büyükgürses, Mersin Orman İşletme Müdür Yardımcısı Muhammet Köse ve orman mühendisleri katıldı.
Eğitim sahasını ziyaret eden Orman Bölge Müdürü Kenan Akduman, genç mühendislere tecrübelerini aktardı. Ayrıca eğitime katılan orman mühendislerine ülkemiz, milletimiz ve teşkilata hayırlı hizmetler yapmaları temennisiyle başarılar diledi.  
Orman İdaresi ve Planlama, Orman Yangınlarıyla Mücadele, İşletme ve Pazarlama, İş Güvenliği, Silvikültür, Orman Zararlılarıyla Mücadele ve Makine İkmal Şube Müdürlüğü konuları olmak üzere tüm ormancılık konularında uygulamalı eğitim düzenlendi.

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!