Son Dakika

Erdemli'de Danışmanlar Minik Cimnastikçilerle Bir Araya Geldi

Erdemli Belediyesi Çocuk Danışma Merkezi, Belediye Spor Kompleksinde eğitim gören minik cimnastikçilerle bir araya geldi.

Spor Hit: 7520 / Yorum: 0 / 15 Mart 2019 12:39
Erdemli'de Danışmanlar Minik Cimnastikçilerle Bir Araya Geldi
-A +A

Çocuk Danışma Merkezi, okul ve aile ziyaretleri gerçekleştirerek, sağlıklı iletişim becerileri, motivasyonun arttırılması, toplum içerisinde kendini ifade edebilme gibi konularda hizmet veriyor. Düzenlediği etkinliklerle küçük yaş gruplarının dikkatini çeken Danışma Merkezi, Belediye Spor Kompleksinde eğitim alan çocukları ziyaret ederek, miniklerle sohbet etti. 
Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, milletin geleceğinin emanet edildiği çocukların gelişimine katkı sunan danışma merkezi projesinin, ülkede örnek teşkil eden bir çalışma olduğunu kaydetti. Belediyenin sorumluluk alanının, sadece altyapı çalışmalarından ibaret olmadığına dikkat çeken Tollu, vatana, millete hayırlı evlatlar yetiştirmek adına her alanda ellerinden geleni yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini belirtti. Tollu, "İnsanın niteliğini ne kadar arttırabilirsek, bu kenti o kadar geliştirebiliriz. Bu yüzden yetişen nesillerimizi önemsiyor ve onların gelişimine katkı sunabilecek birçok projeyi hayata geçiriyoruz. Eğitim noktasında attığımız adımlarla, eşitlik anlayışını savunuyoruz. Sanat ve kültür konusunda gerçekleştirdiğimiz aktiviteler ile de çocuklarımızın hem fiziki hem ruhsal dünyalarının gelişimine katkı sunuyoruz. Bizler müreffeh bir ülke inşa ediyorsak, bu inşaatın temelini oluşturanların çocuklarımız olduğunu unutmamalıyız" dedi. 

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!