Son Dakika

Erdemli'de Asfalt Çalışmaları Sürüyor

Erdemli Belediyesi, daha önce köy statüsünde olan Sarıyer Mahallesi'nde sıcak asfalt çalışması yaptı.

Siyaset Hit: 4763 / Yorum: 0 / 19 Aralık 2017 21:33
Erdemli'de Asfalt Çalışmaları Sürüyor
-A +A

Erdemli Belediyesi'nden yapılan açıklamada, her gün en az 30 ayrı hizmet noktasında çalışmaların sürdürdüğü ifade edilirken, bu hizmetlerin katlanarak devam edeceği dile getirildi. Ekiplerin çalışma yürüttükleri mahallelerden birisi olan Sarıyer Mahallesi'nin sıcak asfaltla ilk defa tanıştığı vurgulanırken, vatandaşların da bu hizmetlerden duydukları memnuniyetin altı çizildi.
Erdemli’nin her mahallesinin kendileri için çok değerli olduğunu ve her mahallede eşit hizmet anlayışı ile çalışmalara devam ettiklerini kaydeden Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, belediyenin arı gibi çalışarak hizmet ettiğini dile getirdi. Erdemli’nin büyükşehir yasası sonrasında 71’e yükselen mahalle sayısına dikkat çeken Tollu, bu artışa rağmen son derece büyük işler başardıklarının altını çizdi. En önemlisi köy ve kent merkezi ayrımı yapmadan çalıştıklarını belirten Tollu, bu bağlamda sadece önceliği hizmet noktasında aciliyet gereken mahallere verdiklerini söyledi.
İlçenin her mahallesinde belediye ekiplerinin vatandaşın rahatı için çalışmalar sergilediklerini vurgulayan Tollu, "İlçemiz, Mersin’in en büyük ilçelerinden bir tanesi konumundadır. Bu anlamda hem nüfus hem de yüzölçümü olarak büyük bir büyümeye şahitlik ediyoruz. Bu büyümeyi önceden tahmin edip, tedbirlerimizi almıştık. Şimdi ne hizmet anlamında ne de finansal bakımdan hiçbir zorluk çekmiyoruz. İlçemiz bu sayede nitelikli bir büyüme gerçekleştiriyor. İlçemizin en uzak mahallesinde bile insanlarımızı mutlu etmenin gayreti içindeyiz. Her yere hizmet gidiyor. Birçok mahallemiz ilk defa bu kadar nitelikli hizmete şahit oluyor" dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!