Son Dakika

Erdemli Belediyesi 1. Kitap Günleri Başladı

Erdemli Belediyesi, 1. Kitap Günleri düzenledi. Beş yayınevi, kırk marka ve on yazarın katılımı ile başlayan Erdemli Belediyesi 1. Kitap Günleri 15 Ocak tarihine kadar sürecek.

Eğitim Hit: 7640 / Yorum: 0 / 7 Ocak 2019 19:29
Erdemli Belediyesi 1. Kitap Günleri Başladı
-A +A

Erdemli Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen 1. Kitap Günleri kapsamında imza günleri ve söyleşiler gerçekleştirilecek. Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, eğitime destek kampanyası kapsamında çalışmaların devam ettiği belirtildi. Bu çerçevede, talepler doğrultusunda okulların bakım ve onarım faaliyetleri gerçekleştirilirken, belediyenin bu yıl açtığı Piyade Üstçavuş Astsubay Şehit Musa Özalkan Kreşi ve Gündüz Bakım Evi ve lise-üniversite hazırlık kursları ile de eğitime destek sunduğu bildirildi. 
Belediye, bu hizmetlere 1.Kitap Günleri organizasyonunu da eklerken, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, çocukların ve gençlerin vatana ve millete hayırlı bireyler olarak yetiştirilmesi için her türlü çalışmayı gerçekleştireceklerini vurguladı. En asli vazifelerinin, yeni nesillerin topluma faydalı bireyler olarak yetişmesini sağlamak olduğunu ifade eden Tollu, yapılan her çalışmanın bu sebeple çok büyük önem taşıdığını kaydetti. Hizmetlerin devam edeceğini bildiren Tollu, “Eğitim konusunda attığımız adımların takipçisi olarak, ihtiyaç duyulan her yerde varız. Çünkü biz çocuklarımızı önemsiyoruz. Onlar geleceğimizdir” dedi. 

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!