Son Dakika

Er: “2018 Yatırım ve Hizmet Yılı Olacak”

Mersin Barosu Başkanı Ali Er, 2017 yılında Mersin Barosu’nun hizmet kalitesinin arttığını belirterek, “2018 yılı ise baromuz açısından yatırım ve hizmet yılı olacak” dedi.

Genel Hit: 4724 / Yorum: 0 / 30 Aralık 2017 11:36
Er: “2018 Yatırım ve Hizmet Yılı Olacak”
-A +A

Mersin Barosu’nun Aralık ayı komisyon, merkez ve kulüp başkanları toplantısı yapıldı. Baro Başkanı Ali Er başkanlığında gerçekleşen toplantıda, 2017 yılının değerlendirilerek, 2018 yılında yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişi yapıldı. Mersin Barosu Gökdelen Hizmet Binası’nda yapılan toplantıda, Mersin Barosu bünyesinde hizmet veren komisyon, merkez ve kulüp başkanları tek tek söz alarak, 2017 yılında yapılmış olan çalışmalar hakkında bilgiler vererek, 2018 yılında hayata geçirilmesi planlanan projeleri anlattılar.
Bir açıklama yaparak toplantıyı değerlendiren Başkan Er, “Meslektaşlarımıza mesleki, sosyal ve kültürel hizmetler konusunda daha iyi hizmet vermek amacıyla neler yapılması gerektiği konusunda merkez, komisyon ve kulüp başkanlarımızla birlikte fikir alışverişinde bulunduk. 2017 yılında baromuzun hizmet kalitesi artmıştır. 2018 yılı ise baromuz açısından yatırım ve hizmet yılı olacaktır. Yeni yılda meslektaşlarımıza yepyeni hizmetler sunacağız. Heyecan ve yenilik üretme arzusu olmazsa baromuzun bu denli büyümesi, hizmetlerin artması mümkün olmazdı. Baromuza çakılan her bir çivi, meslektaşlarımızın mesleki gelişimi ve mesleğe yeni başlayan avukatlarımızın geleceği için önem taşımaktadır. Baromuzun sahip olduğu yenilikler ve yapılan hizmetler desteklenmelidir” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!