Son Dakika

Er: “2018’de Baromuz Daha da Güçlenecektir”

Mersin Barosu Başkanı Ali Er, 2017 yılının Mersin Barosu için başarılarla dolu geçtiğini belirterek, “2018’de baromuz daha da güçlenecektir” dedi.

Genel Hit: 581 / Yorum: 0 / 28 Aralık 2017 21:21
Er: “2018’de Baromuz Daha da Güçlenecektir”
-A +A

Baro Başkanı Er, yazılı bir açıklama yaparak, Mersin Barosu açısından 2017 yılını değerlendirerek, 2018’de yeni projelerle meslektaşlarının karşısına çıkacaklarını ifade etti. Meslektaşlarının ve vatandaşların yeni yılını kutlayan Er, 2018 yılında, Türkiye’de ve dünyada insanlık dramının ve hak ihlallerinin yaşanmadığı, savaşın, terörün son bulduğu, tüm insanlığın birlik ve beraberlik içerisinde, sağlıklı, huzurlu, refah düzeyi yüksek bir yaşam geçirmesi temennisinde bulundu.
“2017 Yılı Başarılarla Dolu Geçmiştir”
“Mutlulukların bizleri kucaklayacağı, tüm umutlarımızın gerçekleşerek, hedeflerimize ulaşabileceğimiz bir yıl diliyorum” diyen Başkan Er, yeni yılın, yeni başarılara imza atmak için yepyeni bir başlangıç olduğunu vurguladı. Er, “Baromuz açısından 2017 yılı başarılarla dolu geçmiştir. 2017 yılı, baromuz tarihinin en başarılı ve kaliteli hizmetlerin hayata geçirildiği, birlik ve dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği bir yıl olmuştur. 2017 yılı, baromuzun hızla geliştiği, büyüdüğü, saygınlığının ve hizmetlerin arttığı, başarı grafiğinin en üst seviyeye çıktığı bir yıl olmuştur. Fikirlerimizi eyleme geçirerek, tüm imkanlarımızı hizmete dönüştürerek, tüm olanaklarımızı kullanarak daha çağdaş, daha kaliteli bir baro olarak meslektaşlarımıza hizmet ettik. Mersin Barosu Başkanlığı olarak, adaletin tesisi, baromuza ve meslektaşlarımıza en kaliteli hizmeti sunabilmek, geleceğimizin meslektaşlarını en güzel şekilde yetiştirmek için 2018 yılında da aynı azimle ve şevkle çalışmaya devam edeceğiz. Hedeflerimize adım adım ulaştığımız görev süremizde, 2018 yılında da istikrarlı bir şekilde hizmetlerimizi sürdürerek, meslektaşlarımızın karşına yepyeni projelerle çıkacağız. 2018 yılında baromuz daha da çok güçlenecektir” ifadelerini kullandı.
Er, bu topraklar üzerinde yaşayan tüm insanların huzurunun sağlanmasında, barış içerisinde yaşaması ve toplumsal gelişimin sağlanmasında adaletin eşit ve adil bir şekilde dağıtılmasının, hukukun üstünlüğünün sağlanmasının büyük önemi olduğunu kaydetti. Er, “Ülkemizde hukukun üstünlüğü ve hukuk devleti ilkesi, ancak faaliyetlerinde insan haklarına ve hukukun evrensel ilkelerine bağlı ve vatandaşlarının temel hak ve özgürlüklerine saygılı devlet anlayışı ile gerçekleşir. Bireylerin adalete erişiminin sağlanması için hukukun adil bir şekilde uygulanması gerekir. Gücümüze güç katan bütün meslektaşlarımızın ve tüm insanlığın yeni yılını kutluyor, 2018 yılının ülkemize, kentimize, tüm dünyaya barış, huzur, umut ve sağlık getirmesini diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!