Son Dakika

Cezaevinde Akılcı İlaç Kullanımı Temalı Tiyatro Gösterimi

Silifke M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda akılcı ilaç kullanımı temalı tiyatro gösterimi gerçekleştirildi.

Kültür & Sanat Hit: 8114 / Yorum: 0 / 18 Mayıs 2019 23:00
Cezaevinde Akılcı İlaç Kullanımı Temalı Tiyatro Gösterimi
-A +A

Silifke M Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumunda, hükümlü ve tutukluların eğitim ve iyileştirme faaliyetleri kapsamında, Mersin İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Toros Devlet Hastanesi Müdür Yardımcısı Ahmet Kızılgül’ün koordinasyonunda kurulan tiyatro ekibi tarafından 03.05.2019 tarihinde "Oy Başıma Gelenler" adlı oyun sergilendi.
Etkinliğe Silifke Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Köklü, Silifke Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Fatih Kutluboğa, Cezaevi Cumhuriyet Savcısı Gökhan Kıymacı, Mersin İl Sağlık Müdürü Dr. Sinan Bahçacı, Silifke İlçe Emniyet Müdürü Ali Kemal Arda, Silifke M Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Ahmet Ünal Arıca ile yargı teşkilatının değerli Hâkim ve Cumhuriyet Savcıları, kurum müdürleri, kurum personeli ile çok sayıda hükümlü ve tutuklu katıldı.
Akılcı ilaç kullanımı temalı farkındalık oluşturacak el broşürleri yaklaşık 200 hükümlü ve tutukluya dağıtıldıve daha fazla hükümlü ve tutukluya ulaşabilmek amacıyla oyun 2 defa sergilendi.
Silifke Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Köklü, İl Sağlık Müdürü Dr. Sinan Bahçacı’ya ve tiyatro ekibine teşekkür ederek çiçek takdim etti. Program toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!