Son Dakika

Belediye Personeline "Kurumsal Motivasyon ve Kurumsal İletişim" Semineri Düzenlendi

Tarsus Belediyesi ile Çukurova Belediyeler Birliği (ÇBB) işbirliği ile belediye personeline yönelik " Kurumsal Motivasyon ve Kurumsal İletişim" konulu seminer düzenlendi.

Eğitim Hit: 7883 / Yorum: 0 / 20 Mayıs 2019 18:31
Belediye Personeline "Kurumsal Motivasyon ve Kurumsal İletişim" Semineri Düzenlendi
-A +A

Tarsus Belediyesi Yeşil Salonda gerçekleşen, ÇBB Eğitimci- Proje ve Eğitim Uzmanı Eshap Özden Topcil'in konuşmacı olduğu Kurumsal Motivasyon ve Kurumsal İletişim konulu eğitime tüm belediye personeli katıldı. Seminerde, kurumsal yapı ve kimlik, etkili iletişim, beden dili, takım olmak ve müşteri memnuniyeti konularında personel bilgilendirildi.
Belediyeye gelen vatandaşların misafir gibi güler yüzle ağırlanması gerektiğini ifade eden Topcil, hizmetin bireysel değil kurumsal ve sürekliliğinin olması gerektiğine işaret etti.
Eğitimci- Proje ve Eğitim Uzmanı Eshap Özden Topcil, “Sizler belediye personelisiniz. Sizlerin vatandaşa karşı yaptığınız hata, sadece sizleri etkilemez. Belediyenin kurumsal kimliğini etkiler. Belediyeye gelen vatandaşın memnun olarak kurumdan ayrılması ise tüm personelin başarısı olarak kuruma yansır. Bir işi ücreti karşılığında yapıyorsanız siz alanınızda profesyonelsiniz demektir.” Dedi.
Güleryüz ve tebessümün verilen hizmetteki önemine vurgu yapan Topcil, yönetim kadrosunun alt birimlerdeki personele de motive edici davranışlarda bulunması gerektiğini vurguladı.  ÇBB Eğitimci- Proje ve Eğitim Uzmanı Eshap Özden Topcil’in kurumsal iletişimi başarılı, motivasyonu yüksek çalışmanın kurumsallığı pekiştireceğini söyledi.
 

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!