Son Dakika

Başkan Pamuk Mahalle Sakinlerinin Şikayetini Dinliyor

Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk, mahalle ziyaretlerine bu haftada Camili Mahallesi ile devam etti. Mahalle ziyaretlerini hız kesmeden sürdüren Belediye Başkanı Pamuk, Camili mahallesinde de Mahalle Muhtarı Ali Doğru ve vatandaşlarla yapılacak hizmetleri konuştu, şikâyetleri değerlendirdi.

Siyaset Hit: 3696 / Yorum: 0 / 18 Eylül 2017 07:28
Başkan Pamuk Mahalle Sakinlerinin Şikayetini Dinliyor
-A +A

Mahallenin meydanında bulunan bir kahvede gerçekleşen ziyarete bayan vatandaşlar da ilgi gösterirken, Camili sakinleri civarda kum ocakları bulunması nedeniyle her gün mahallenin ortasından geçen kamyonların gürültüsünden aşırı rahatsızlık duyduklarını dile getirdiler. Mahallede otobüs durağı bulunmadığını da ifade eden vatandaşlar, mahallenin çok yakınında bulunan barajdan meyve bahçelerinin sulanması için faydalanamamaları nedeniyle de sorun yaşadıklarını söyleyerek sorunlarına çözüm bulunmasını istediler. Belediye Fen İşlerinin bağ ve bahçe yollarının düzenleme çalışmaları nedeniyle Başkan Pamuk’a teşekkür eden vatandaşlar, asfalt ve kaldırım çalışmalarının da kısa zamanda başlatılması talebinde bulundular.
Vatandaşların sorunlarını kendi ağzından en sağlıklı şekilde dinlemek ve sorunları çözmek için mahalle ziyaretleri gerçekleştirdiklerini söyleyen Belediye Başkanı Muhittin Pamuk yaptığı açıklamada; “Daha önce de ifade ettiğim gibi İlçe merkezimizde bulunan mahallelerde olduğu gibi, merkeze uzak mahallelerimize de aynı hizmeti, aynı ilgiyi göstermeye çalışıyoruz. Programlı bir şekilde yaptığımız çalışmalarla 65 mahallemizde de hizmet veriyoruz.Bizim hizmet anlayışımız insan odaklı, bu nedenle yapacağımız hizmetleri mahalle ziyaretleri sırasında mahalle muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla birlikte belirliyoruz” dedi.
Başkan Pamuk vatandaşlara; kum ocakları sahipleri ile görüşeceğini ve civarda bulunan tali bir yolun taşıma kamyonlarınca kullanılması için görüşeceği bilgisini de vererek, tali yol dar ise onu genişletmek için Belediye Fen İşlerince çalışma yapılmasını sağlayacağını ve otobüs durağı sorunu ile sulama sorunu için de DSİ’ yle görüşerek sorunların çözülmesine katkı sunmaya çalışacaklarını da sözlerine ekledi.
Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk Camili Mahallesi ziyareti sonrası Güneş Mahallesinde taziye ziyaretlerinde bulundu. 

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!