Son Dakika

Başkan Er: "Katılımcı Bir Baro İçin Yola Çıktık"

Mersin’de stajını başarıyla tamamlayan 8 avukat, Mersin Barosu Hizmet Binası’nda yapılan yemin töreniyle ruhsatlarını Baro Başkanı Av. Ali Er’den aldı.

Genel Hit: 4594 / Yorum: 0 / 9 Kasım 2017 21:15
Başkan Er: "Katılımcı Bir Baro İçin Yola Çıktık"
-A +A

Av. Selcan Tok, Av. Abdulkadir Küpeli, Av. Özlem Dadak, Av. Mehmet Sami Küçük, Av. Zeynep Kavak, Av. Emre Can Üner, Av. Tuğçe Nur Hakbilir ve Av. Medine Melis Koçak düzenlenen yemin töreninde hukuka, ahlaka, mesleğin onuruna ve uygun davranacağına yemin ederek, avukatlık ruhsatlarını alıp mesleğe resmi olarak ilk adımı attılar. Mersin Barosu’nun yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgiler veren Baro Başkanı Er, “Meslektaşlarımızın teveccühü ile onurlandırılarak geldiğimiz bu görevde herkes için adalet ve demokrasi isteyen, katılımcı bir Baro için yönetim kurulumuzla birlikte yola çıktık” dedi.
Mersin Barosu’nu layık olduğu seviyeye getirmek için çalıştıklarını vurgulayan Er, "Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar, eğitim ve mesleki hizmetlerimiz ile sosyal etkinliklerimizde Baromuz tarihinde ilk kez gerçekleşen projeleri hayata geçirdik. Projelerimizle Baromuzun çıtasını her geçen gün yükseltmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Mesleki hizmetlerimizin yanı sıra, ülkemizin ve ilimizin gündeminde olan sorunlarına da kayıtsız kalmayıp, gerekli adımlarımızı atıyoruz” diye konuştu.
Mesleğe ilk adımı atmış olmanın heyecanını yaşayan avukatlar, kendilerine her zaman destek olan Başkan Er’e teşekkür ederek, “Baro Başkanımız Av. Ali Er, Mersin Barosu için büyük bir kazanımdır. Baromuz faal ve üretken bir yönetim kadrosuna sahip. Bu nedenle Mersin Barosu’nun, çok daha başarılı seviyelere çıkacağına inanıyoruz” ifadelerini kullandılar.


Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!