Son Dakika

Baro Başkanı Er: "Çocuklarımız İçin Yeni Projelere Adım Attık"

Mersin Barosu Başkanı Ali Er, baro olarak, çocukların geleceğine yönelik örnek olacak yeni projeleri hayata geçirmek için adım attıklarını söyledi.

Genel Hit: 6059 / Yorum: 0 / 21 Mart 2018 23:36
Baro Başkanı Er: "Çocuklarımız İçin Yeni Projelere Adım Attık"
-A +A

Mersin Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Veysel Topkaya ve ASPİM Çocuk Hizmetlerinden Sorumlu İl Müdür Yardımcısı Bahadır Sarı, Mersin Barosu Başkanı Ali Er’i ziyaret etti. Ziyarette, Mersin Barosu ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'nün, çocuklar için yapılacak olan yeni çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. 
Baro Başkanı Er, Mersin Barosu olarak kurumlarla işbirliği yapıp, çocuklar için güzel ve örnek olacak çalışmalara imza atarak hayata geçirdiklerini ifade ederek, "Özellikle Sevgi Evleri Sitesi’nde kalan çocuklarımız için eğitim desteği projemizi çok önemsiyoruz. Şimdi de yeni projeler için neler yapabileceğimiz konusunda görüşmelerimizi yapıyoruz. Mersin Barosu olarak, sosyal sorumluluk projeleri konusunda gönüllü çalışmalara her zaman örnek adımlar atıyoruz. Birlikten güç doğar düşüncesiyle kurumlarla birlikte el ele verip, geleceğimizin teminatı, en önemli varlıklarımız, hayattaki en büyük dayanağımız olan çocuklarımız için yeni projelere başlama hazırlığındayız” dedi. 
Mersin Barosu Çocuk Hakları Merkezi Başkanı Ruşen Ayşen Ayılgan ise “Çocuklarımızın geleceğine bir nebze olsun katkı sağlamak ve toplumda çocuklarımız konusunda farkındalık oluşturmak önemli görev ve sorumluluğumuzdur. Gerek Çocuk Hakları Merkezi olarak, gerekse kurumlarla işbirliği yaparak, çocuklarımızın temel gereksinimlerinin sağlanmasına destek olmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu. 
Mersin Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Veysel Topkaya, Mersin Barosu ile birlikte yapmış oldukları işbirliğinin, çocukların eğitimine ve gelişimine büyük katkı sunacağını ifade etti. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!