Son Dakika

Ayhan Kızıltan, Mersin GİAD’ın Konuğu Oldu

Mersin Girişimci İşadamları Derneği ‘Üyeler Arası Kaynaşma Toplantısı’nın bugünkü konuğu Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan oldu.

Ekonomi Hit: 7687 / Yorum: 0 / 5 Aralık 2019 08:10
Ayhan Kızıltan, Mersin GİAD’ın Konuğu Oldu
-A +A

Gül Cafe’de düzenlenen toplantıda konuşan Mersin Girişimci İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet İzol, dernek olarak üyeler içerisindeki kaynaşmayı sağlamak adına düzenlenen toplantıya konuk olan MTSO Başkanı Kızıltan’a teşekkür ederek başladığı konuşmasında Mersin’in birlik ve bütünlük içerisinde hareket ettiğini söyledi.
‘Yıllardır hasretini çektiğimiz birlik ve beraberliği sağlayabildiğimiz bir ortamdayız’ diyerek konuşmasını sürdüren Başkan İzol, ‘Ticaret ve Sanayi Odası kentimizin lokomotif kuruluşlarından birisidir. Bu anlamda da üyelerimizin her türlü sorununu çözümleyebilme noktasındadır. Aynı zamanda MTSO Meclis Üyesi olan 20’nin üzerinde dernek üyemiz bulunmakta. Dernek içerisinde gerçekleştirdiğimiz meslek komiteleri toplantılarından çıkan sonuçlara göre gerektiği taktirde MTSO’daki meslek komitelerinin desteğini istiyor ve ortaya çıkan sorunların çözümü noktasında birlikte hareket edebiliyoruz. Bu bir kent ve bir STK açısından büyük önem taşıyor. Bu birlik ve beraberliğin artarak devam etmesini istiyoruz’ dedi.
 
Kızıltan: Fikirleriniz Bizler İçin Önemli
Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan ise, Mersin GİAD üyelerinin fikirlerinin kendileri için büyük önem taşıdığını belirterek, ‘Sizlerden gelen fikirlerle, işbirliği içerisinde bir şeyler üretmeye çalışıyoruz. Fikirleri sizlerden alıp, yönetim kurulumuz ile paylaşarak projelere dönüştürüyoruz. MTSO Eğitim Komitesi geçtiğimiz günlerde çok güzel etkinlik yaptılar. Sunay Akın’ı davet ettiler. 1300 kişi katıldı. Bunlar bir arada olmanın yarattığı sinerji. Sizlerle olmaya devam edeceğiz. Sizler bizi bırakmayın, bizler de sizleri. Sürekli bir arada olalım. İç içe olalım. Bu kenti daha yaşanabilir bir hale getirelim. Sizlerle birlikte olarak sizlere de motivasyon vermeye çalışıyorum. Sürekli Ticaret Sanayi Odası’nın çatı kuruluş olduğu söyleniyor; ama biz gücümüzü sizlerden alıyoruz. Sizlerin yaptığı çalışmalar bizim dağarcığımızı geliştiriyor’ dedi.

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!