Son Dakika

Aşçılık Öğrencilerinden Renkli Etkinlik

Toros Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta İkram Hizmetleri Bölümü Aşçılık Programı öğrencileri, “7 Bölge 7 Şehir 7 Lezzet” adı altında şehirlerimizin kültürel değerlerini tanıttı.

Eğitim Hit: 7491 / Yorum: 0 / 5 Aralık 2019 18:45
Aşçılık Öğrencilerinden Renkli Etkinlik
-A +A

“7 Bölge 7 Şehir 7 Lezzet” adlı açık hava etkinliği, 4 Aralık Çarşamba günü Toros Üniversitesi 45 Evler Kampüsü bahçesinde gerçekleşti. Açık hava etkinliğine çok sayıda akademisyen, öğrenci ve idari personel katılım sağladı.
Açılış konuşması yapan, Toros Üniversitesi Aşçılık Bölümü Öğr. Görevlisi Kamuran Öztop, “Otel, Lokanta İkram Hizmetleri Bölümü Aşçılık Programı olarak ‘7 Bölge 7 Şehir 7 Lezzet’ etkinliğimizi gerçekleştirdik. Bu etkinliğimizi ‘Genel Turizm ve Mutfakta Tanıtım ve Satış Geliştirme Dersi’ kapsamında yürüttük” dedi.
Toros Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta İkram Hizmetleri Bölümü Aşçılık Programı Didem Demir ise, “‘7 Bölge 7 Şehir 7 Lezzet’ kapsamındaki etkinlikte Aşçılık Programı öğrencilerimizle kültürel değerlerimizi anmak ve bütün öğrencilerimize, akademik ve idari personelimize göstermek adına çok güzel bir şekilde hazırlandık. Sunumlarımızı yaptık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!