Son Dakika

Akdeniz'de Okul Bahçelerine Çocuk Oyun Grupları Kuruluyor

Mersin'in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi, ilçe sınırları içinde bulunan eğitim ve öğretim kurumlarına yönelik hizmetlerine devam ediyor.

Eğitim Hit: 4595 / Yorum: 0 / 11 Kasım 2017 10:27
Akdeniz'de Okul Bahçelerine Çocuk Oyun Grupları Kuruluyor
-A +A

Geçen hafta içinde, Camili Mahallesi’nde bulunan Camili İlkokulu’nun bahçesini yenileyen ve okul bahçesine bir de çocuk oyun grubu yerleştiren Akdeniz Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, son olarak Yanpar Mahallesi Gökkuşağı İlköğretim Okulu’nun bahçesine de çocuk oyun grubunun montajını yaparak küçük öğrencileri sevindirdi. Ekipler, çocuk oyun grubunun yanı sıra, Gökkuşağı Ortaokulu’nun da duvarlarını boyayıp yeniledi. Çalışmaları takdirle izleyen öğretmenler ve öğrenci velileri, eğitim ve öğretim ortamını, çocuklar için çok daha eğlenceli ve neşeli saatler geçirebilecekleri bir hale getiren Akdeniz Belediyesi yönetimine ve müdürlük çalışanlarına teşekkür etti. Ayrıca gün içerisinde yine ekipler, Yakaköy İlköğretim Okulu’nun bahçesinde de peyzaj, düzenleme ve temizlik çalışması yaptı. Ekipler, okul bahçesinde can güvenliği açısından risk yaratan ağaçları budadı ve çimleri biçti.
Konuyla ilgili konuşan Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk, okullara yönelik yenileme, bakım ve temizlik hizmetinin devam edeceğinin altını çizdi. Hizmet ekiplerinin Akdeniz’in dört bir yanında görev başında olduğunu ifade eden Pamuk, "Merkezine insanı koyan bir hizmet anlayışıyla, belediyemizin imkanlarını halkımızın ve kentimizin hizmetine sunuyoruz. Her mahallemize, ihtiyaç duydukları proje ve gereken çalışmaları sunmak için yoğun gayret ediyoruz. Çocuklarımız bizim geleceğimiz ve en değerli varlığımız. Bu nedenle okul bahçelerine oyun grupları yerleştirilmesine yönelik hizmetimiz, belediyemiz olanakları ölçüsünde devam edecek. Akdeniz’e ve sakinlerine, bütün bu hizmetlerin ulaşması ve sunulmasında emeği geçen çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!