ÜST BANNER

Ecz. Ayşe Bozkurt Akıncı İYİ Parti Yenişehir İlçe Başkan Adaylığını Açıkladı

Okunma: 7468
Siyaset 9 Kasım 2022 15:53
Videoyu Aç Ecz. Ayşe Bozkurt Akıncı İYİ Parti Yenişehir İlçe Başkan Adaylığını Açıkladı
A
a

Eczacı Ayşe Bozkurt Akıncı, İYİ Parti Mersin Yenişehir İlçe başkan adaylığını açıkladı.

Kalabalık bir partili topluluğunun katıldığı açıklamada İYİ Parti’nin kuruluşundan bu yana yol arkadaşlarıyla birlikte kısa zamanda uzun bir yol aldıklarını ifade eden Ayşe Bozkurt Akıncı, “Genel Başkanımız  Meral Akşener’in partimizin her kademesine verdiği özgüven ve ülkemize hizmet etme aşkıyla İYİ Partimizin iktidarına giden yolda Yenişehir İlçe Başkanlığına adaylığımı açıklıyorum” dedi.
Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında ocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğine yön verecek olan bir seçim dönemine girmiş olduklarına dikkati eken Ayşe Bozkurt Akıncı, “Seçim sürecinde Millet İttifakı olarak hedefimiz 2023 seçimlerini almak ve ülkemizi yeniden hak ettiği refaha ve huzura kavuşturmaktır. Ben ve bugün burada bulunan yol arkadaşlarımızla hedefimiz Akdeniz’in incisi Mersin’de ve Mersin’in önemli bir potansiyeli olan Yenişehir’de İYİ Parti iktidarına adım adım yaklaşırken, durmadan, yılmadan, yorulmadan çalışarak2023 seçimlerinden zaferle çıkmak ve güçlendirilmiş parlamenter sistemde Genel Başkanımız Meral Akşener’i başbakanlığa taşımaktır” diye konuştu.
Bu kutlu davada İYİ Parti’ye gönül vermiş bir birey olarak dava arkadaşlarıyla birlikte öncelikli hedeflerinden birinin de yerelde de aynı başarıyı elde ederek, başta büyükşehir belediye başkanlığı olmak üzere tüm ilçelerdeki belediye başkanlıklarını almak olduğunu kaydeden Ayşe Bozkurt Akıncı, “Aday olma sebebim koltuk elde etmek ya da şahsıma bir paye biçmek değil, Yenişehir’in içinde bulunduğu durumu ve sorunlarını  genel başkanımızın başbakanlığı döneminde merkezi hükümete taşımak, İYİ Parti’ye oy vermiş halkımızın, esnaflarımızın gençlerimizi kadınlarımızın sorunlarını milletvekillerimiz aracılığıyla TBMM’ye taşıyarak Yenişehir ilçemizin daha iyi daha huzurlu olması için dava arkadaşlarımızla birlikte el birliğiyle Yenişehir’de partimizi birinci parti yapmaktır. Bunu başardığımızda Yenişehir hak ettiği yatırımları alacak ve 20 yıllık bu iktidar döneminde fakirleştirilen halkımızın, enflasyon baskısı altında ezilen, mutfağını artık çeviremez hale gelen cefakar kadınlarımızın omuzlarındaki yük kalkacaktır” dedi.
Ayşe Bozkurt Akıncı, yönetime aday olmasında ısrarlı davranan delege ve üyelerle birlikte Yenişehir daha iyi olsun diye önlerine çıkan her türlü engele rağmen asla pes etmeden alışmaya devam edeceklerinin sözünü de verdi.
Açıklamasının son bölümünde delege arkadaşlarıyla dava arkadaşlarına da seslenen Ayşe Bozkurt Akıncı, “Sizler partimizin her geçen gün iktidara daha çok yaklaştığı bu dönemde Yenişehir halkına sadece ilçe başkanı seçmeyeceksiniz. Kapısı halkına her zaman açık, yönetim ve delegelerini dinleyen, onlarla birlikte bu ilçeyi yönetip halkına hizmetkar olacak bir yönetim seçeceksiniz. Sizlerden bir dönemliğine yetki istiyorum. İnanıyorum ki bu dönemde güçlü Türkiye güçlü Mersin ve güçlü Yenişehir’i sizlerle birlikte kuracağız” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

sondakika SON DAKİKA
hava durumu HAVA DURUMU
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat