ÜST BANNER

Dr. Öğretim Üyesi Cansu Tor Kadıoğlu’nun Doktora Tezine “En İyi Bilimsel Çalışma” Ödülü

Okunma: 7738
Eğitim 19 Mart 2021 11:22
Videoyu Aç Dr. Öğretim Üyesi Cansu Tor Kadıoğlu’nun Doktora Tezine “En İyi Bilimsel Çalışma” Ödülü
A
a

Mersin Üniversitesi İşletme Anabilim Dalı’nda doktora eğitimini tamamlayan ve Tarsus Üniversitesi’nde Öğretim Üyesi olarak görev yapan Dr. Öğr. Üyesi Cansu Tor Kadıoğlu, Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı tarafından tüketici bilincinin geliştirilmesi, tüketicilerin yasal haklarını kullanmaları konusunda özendirilmesi, gibi birçok farklı amaçla her yıl düzenlenen 24. Geleneksel Tüketici Ödülleri töreninde, 2020 yılında tamamladığı doktora tezi ile ‘En İyi Bilimsel Çalışma’ dalında ödülünü kazandı.

Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı konferans salonunda, Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürü Ahmet Erdal katıldığı ödül töreninde, 6 farklı daldaki ödüller sahiplerine takdim edildi.
Törende; Dr. Öğr. Üyesi Cansu Tor Kadıoğlu, Mersin Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet İsmail Yağcı danışmanlığında hazırladığı “Gösterişçi Tüketim ve Motivasyonlarının Yaş Kuşakları Ekseninde İncelenmesi” başlıklı doktora tez çalışmasıyla “En İyi Bilimsel Çalışma” dalında ödülüne layık görüldü.
Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet İsmail Yağcı ve Dr. Öğr. Üyesi Cansu Tor Kadıoğlu, ulaştıkları bu kıymetli akademik başarıyla Mersin Üniversitesini Bakanlık nezdinde temsil etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
hava durumu HAVA DURUMU
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat