ÜST BANNER

2021 Yeni Umutlara Yelken Açacağımız Bir Yıl Olsun

Okunma: 7724
Yaşam 29 Aralık 2020 18:55
Videoyu Aç 2021 Yeni Umutlara Yelken Açacağımız Bir Yıl Olsun
A
a

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, 2021 yılının umutsuzlukların yok olduğu yepyeni bir yıl olması dileğinde bulundu. Millet olarak olumsuzluklardan ders çıkarmamız gerektiğini ifade eden Başkan Tarhan, demokrasi ve Cumhuriyet ortak paydasında hep birlikte çalışmaya devam etmeliyiz çağrısında bulundu.

Yeni yılda yılgınlığa, bezginliğe yer vermeyelim
Başkan Tarhan yayınladığı yeni yıl mesajında, 2021 yılının yeni umutlar yeni sevinçler getirmesini temenni ettiklerini ifade ederek, “Yeni bir yıla girerken vatandaşların umutlarını yitirmemelerini diliyorum. Yaşamımızda umutsuzluğa, yılgınlığa, bezginliğe yer vermeyelim riskleri olumlu yöne çevirmeliyiz. Fırsatları çok iyi değerlendirmeli, olumsuzluklardan ders almalıyız. Olumsuzlukları değil pozitif yönleri ön plana çıkarmalıyız. Demokrasi ve Cumhuriyet ortak paydalarımız arasında başat olmalıdır” dedi.
 
Yapabiliriz-Yapabilirsiniz
Yeni yılda da daha güzel bir Mezitli için çalışmaya devam edeceklerini vurgulayan Başkan Tarhan mesajında, “Mezitli’de ekonomik ve siyasal göstergeler Türkiye ortalamasının çok üzerinde parlak, aydınlık bir gelecek vaat ediyor. Hızlı büyüyen gelişen yaşanabilir Mezitli’de gelecekten umutluyuz.2021 yılında da Belediye olarak Mezitli halkının daha mutlu yaşaması için hep birlikte başarılı şekilde yönetime devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
hava durumu HAVA DURUMU
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat