ÜST BANNER

‘Gönül Seferberliği’ Programına Mut ve Gülnar’da da Yoğun İlgi Gösterildi

Okunma: 7483
Siyaset 23 Mayıs 2021 23:58
Videoyu Aç ‘Gönül Seferberliği’ Programına Mut ve Gülnar’da da Yoğun İlgi Gösterildi
A
a

İYİ Parti GİK Üyesi Burhanettin Kocamaz’ın“Gönül Seferberliği”programı kapsamında yaptığı ilçe gezileri Mut ve Gülnar ile devam etti.

İlk önce İYİ Parti ilçe başkanlıklarını ziyaret eden Kocamaz’a,İYİ Parti Mersin il Başkanı Mehmet Dutar, İYİ Parti Mersin Milletvekili Behiç Çelik, İYİ Parti GİK üyesi Mehmet Türe, ilçe başkanları ve partililer de eşlik etti.
“Gönül Seferberliği” programı kapsamında partililere seslenen Kocamaz,pandemi sürecinin  iyi yönetilemediğini söyledi. Kocamaz, bu süreçte vatandaşların kendilerini ısrarla saha görmek istediklerini, sosyal medya üzerinden ve telefonla bu yönde taleplerini yoğunlaştırmaları üzerine İYİ Parti il yönetimiyle birlikte karar alarak sahaya indiklerini söyledi.
Bu ziyaretlerin bir seçim çalışması olmadığını yineleyen Kocamaz, “Gönül Seferberliği” programları kapsamında vatandaşları ziyaret ederek, onların dertleri sıkıntıları neyse yerinde dinlemek istediklerini ifade etti.Kocamaz, vatandaşlardan gelen istek ve talepleri Genel Başkan Meral Akşener’e ileteceklerini de söyledi.
Gittikleri her yerde vatandaştan olağanüstü ilgi gördüklerini bunun da İyi Parti açısından Mersin ve ülkemiz açısından umut verici olduğuna vurgu yapan Kocamaz, “Bu da gösteriyor ki Türkiye’nin İyi Parti’ye ihtiyacı var. Bizim ufak işlerden uzak durmamız lazım. Dedikodulardan, fitne ve fesatlardan uzak durmamız lazım. Bu partiyi büyütmemiz lazım” dedi.
 
“Siyaset Bir Gönül Kazanma Sanatıdır”
“Siyaset insanla yapılıyor, siyaset bir gönül kazanma sanatıdır” diyen Kocamaz, “Yaptığımız çalışmalarda vatandaşlarımızı Türkiye’nin İYİ Partiye ihtiyacı olduğunu iyi anlatacağız. Partimize davet edeceğiz. Partimizi vatandaşlarımızın siyaset yapacakları şekilde onlar için cazip hale getireceğiz k,i insanlar bize yönelecek” dedi.
Konuşmaların ardından Kocamaz ve beraberindekiler Mut ve Gülnar’da bulunan esnaf ve pazar yerlerini ziyaret ettiler.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
hava durumu HAVA DURUMU
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat